ECOBOT Scrubber 75

úklidový robot

Ecobot

ECOBOT Scrubber 75 je zřejmě první mycí robot, který nabízí řešení pro nekvalitně čištěné plochy. Díky revoluční technologii Tornádo a důmyslně navržené vyosené kartáčové hlavě se robot dostane do těžce dostupných míst. Scrubber je přeborníkem v čištění, za hodinu dokáže vyčistit až 3000 m².

Aby úklid probíhal ve vysoké kvalitě, efektivně i ekonomicky.

Robot je ideální volbou jak pro vnitřní, tak venkovní prostory - parkovací plochy, letiště, nádraží, nákupní centra, supermarkety, výrobní firmy, skladiště či náměstí.

Ecobot

Chytré a jednoduché ovládání

Nic se nevyrovná tomu, když je nejvyspělejší technologie skloubená s jednoduchostí. S našimi tablety s uživatelsky přívětivým rozhraním se pracuje snadno všem operátorům bez ohledu na věk a vzdělání. Navrhli jsme jej totiž na základě zkušeností, které s námi sdíleli poskytovatelé uklízecích služeb po celém světě. Aplikace je přehledná s propracovaným grafickým rozhraním a víceúrovňovým přístupem. Mycí robot Scrubber 75 také velmi rychle mapuje. Projížděním nového prostředí v manuálním režimu si snadno vygeneruje vizuální a upravitelnou mapu.

Chytrá správa

Procházejte všechny řídicí panely s daty i pracovní reporty všech vašich robotů, a to s pomocí cloudového rozhraní. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS.

Ecobot
Ecobot

Autonomní inteligence

I nejlepší hardware je dobrý jen natolik, jak dobrý je jeho mozek. Proto jsme použili nejmodernější hardware a ve spojení se SLAM technologií pro něj navrhli patentovaný software tak, aby čisticí robot Scrubber 75 vždy naprosto přesně věděl, která plocha je už vyčištěná a která ještě ne.

Lepší výkon

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Nejmodernější technologie umělé inteligence dokáže detekovat a rozpoznat statické překážky o šířce 2 centimetry a výšce 6 centimetrů. Robot využívá celkem 23 senzorů čtyř typů, včetně 3D LiDaru. Během jednoho nabití (6 hodin provozu) umyje až 3 000 m² za hodinu. Kromě toho si dynamicky plánuje trasu, vyhýbá se překážkám v reálném čase a automaticky se obnovuje po přerušení.

Ecobot
Ecobot

Přeborník na parkovací plochy

ECOBOT Scrubber 75 P navíc disponuje mikrovlnnými radary pro rychlejší a přesnější vnímání a mapování dynamického okolí na parkovištích. Potřebujete mistra v mytí parkovacích ploch? Scrubber 75 P je ideální autonomní robot pro vás! Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 75 se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou.

Technické specifikace

Rozměry 370 x 962 x 1417

Záběr čištění 750 mm

Maximální produktivita až 3000 m²/h

Baterie Lithium-ion (LFP)

Průměrná výdrž 4—6 hodin

Maximální výkon 2000 W

Napětí 24 V

Výkon motoru 400 W

Výkon pohonu kartáčů 3 x 150 W

Rychlost rotace až 270 RPM

Výkon sacího motoru 500 W

Váha robota 400 kg

Váha baterie 64 kg

Kapacita baterie 240 Ah

Nádrž na čistou vodu 75 litrů (4stupňová filtrace)

Nádrž na roztok 50 litrů

Rychlost 0—4 km/h

Hlučnost 55—70 dBA

Ptejte se nás

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru