Autonomní
doručovací
BellaBot

pro gastro průmysl, nemocnice, hotely i office centra

BellaBot

Chcete zlepšit kvalitu vašich služeb? Líbí se vám představa, že zákazníci od vás odcházejí s nezapomenutelným zážitkem? Máme pro vás řešení! Představujeme Vám tu nejroztomilejší robotickou obsluhu se jménem BellaBot, která zajistí efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů.

Jedinečný doručovací robot​

Gastro robot nabízí díky své inovativní bionické konstrukci, přitažlivému tvaru, funkci hlasové umělé inteligence, multimodální interakci a mnoha dalším novým funkcím uživatelům bezprecedentní zkušenost s roboty pro rozvážku jídel. BellaBota splňuje všechny požadavky HORECA, je možné ho používat v restauracích, hotelech, barech, kavárnách, kancelářských budovách

Efektivní rozvážka

Robotická servírka Bella zajišťuje efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů. Další její předností je hlasové oznámení čísla stolů a jeho přesný příjezd k cílovému místu. Po příjezdu dává zákazníkům výzvy

BellaBot
BellaBot

Spokojení zákazníci

Zatímco BellaBot rozváží jídlo, obsluha se může zaměřit na ostatní služby. Obsluha se může zákazníkům naplno věnovat (např. přivítat je a doporučit jim místní speciality), což zvyšuje jejich spokojenost. Bella si poradí i s náročnou roznáškou během obědů a večeří. Zákazníci budou spokojenější a vy ušetříte na provozních nákladech.a v dalších komerčních sférách.

Klíčové výhody

Ohromující

Gastro robot BellaBot je inspirován populární kočkou a je výjimečný díky bionickému designu. Hlasový systém umělé inteligence umožňuje vést dialogy se zákazníky v různých kontextech. A kromě toho, když se dotknete oušek nebo čela, BellaBot zareaguje různými výrazy a hlasy.

Bezpečný

Robotická obsluha BellaBot nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, je vybavena 3D senzory a novým modulárním podvozkem. Když rozpozná překážku, dokáže se kdekoli otočit a bezpečně dopravit jídlo zákazníkům bez kolizí a rozlití. V případě jakékoliv překážky dokáže do půl vteřiny zareagovat.

Snadno ovladatelný

Gastro robot současně využívá dva navigační systémy SLAM, které zaručují přesnost a snadné použití a přizpůsobí se každému prostoru. S překážkami si poradí, aniž byste je museli označovat. Optimální trasu si vybere podle zadaného provozního prostředí.

BellaBot

Každý Bellabot dokáže doručit cca 400 jídel a nápojů. Obsluha se díky nim nemusí vykonávat repetitivní a náročnou práci a mohou se věnovat více hostům.

BellaBot

Bellabot unese velké podnosy (41 x 50mm), což umožňuje naložit na jeden podnos dvakrát více jídel než při ruční roznášce.

BellaBot

Můžete využít režim doručování s využitím několika robotů, kteří operují současně. Snadno si poradí s menším prostorem o několika stech metrech až po prostory větší než deset tisíc m2.

Robot BellaBot na rozvoz jídla je roztomilý a inovativní bionický systém a nabízí mnoho nových funkcí. Rozpoznání hlasu pomocí umělé inteligence a interakce se zákazníky promění každou návštěvu restaurace ve výjimečný zážitek.

Technické specifikace

Rozměry  565 x 537 x 1290 mm

Velikost podnosu  410 x 500 mm

Prostor pro náklad  385 x 480 mm

Hmotnost  57 kg

Nostnost  až 40 kg

Kapacita baterie  25,2 V / 25,6 Ah

Výdrž baterie  12—14 hodin

Doba nabíjení  4,5 hodiny

Vnímání  Min. vel. předmětu detek. jako překážka: 35 x 50 x 100 mm

Vysílání  Současně lze vysílat až 20 robotů stejné verze

Rychlost  0,5—1,2 m/s (nastavitelné)

Úhel stoupání  ≤ 5°

Ptejte se nás

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru