Phantas

Komplexní řešení pro čištění podlah

Phantas

Phantas je komerční robot na čištění podlah, který směle integruje 4 režimy čištění podlah, což mu zajišťuje bezkonkurenční všestrannost a použitelnost pro úklid prostorů s různými typy podlah, tvrdými i měkkými.

Každý centimetr se počítá

Phantas je pravděpodobně nejmenší komerční robot na čištění podlah, jakého kdy průmysl viděl. Díky své kompaktní velikosti může robot bez námahy procházet a čistit úzké uličky a místa pod stolem. Díky bočnímu kartáčku a vysoce přesným senzorům je Phantas schopen čistit podél okrajů s 0 cm od krajů. Snadný přístup k úzkým místům a výkonná kapacita čištění okrajů zaručují maximální pokrytí čištěním – Phantas se stará o každý centimetr vaší podlahové plochy!

AI-Powered, učení při úklidu

Phantas nabízí snadné a bezproblémové mapování a úpravy map prostřednictvím dotykové obrazovky a mobilní aplikace, aniž byste potřebovali pomoc profesionálů nebo externích nástrojů. V dynamickém prostředí se Phantas najde a aktualizuje mapu v reálném čase. Multisenzorová fúze dodává Phantas 3D vnímáním prostředí, což značně obohacuje jeho znalosti o okolním prostředí. Phantas nabízí různé režimy plánování cesty, abyste si mohli přizpůsobit plán čištění, včetně klikatého pohybu, čtvercového spirálového pohybu a automatického čištění skvrn.

Chytré vyhýbání se překážkám

Phantas detekuje statické a dynamické překážky ze všech směrů a provádí autonomní inteligentní vyhýbání se v reálném čase, čímž ve svých pracovních prostorech vytváří cesty bez kolizí. Na rozdíl od mnoha komerčních čistících robotů je Phantas poháněn algoritmy založenými na hlubokém učení a trénován s miliony obrázků z reálného světa. Má robustní schopnost rozpoznávat překážky a rozhoduje o chování podle typů a vlastností překážek. např. by to obcházelo elektrické dráty, spíše než aby je procházelo přímo.

4x větší účinnost

Phantas začleňuje do plánování cesty průkopnické čištění Auto Spot Cleaning od Gausium. V tomto režimu robot skenuje čistotu sousední podlahy a autonomně provádí bodové čištění tam, kde je detekován odpad. Když robot narazí na odpad, který je příliš velký na to, aby jej uklidil, odešle zprávy operátorům prostřednictvím aplikace. Díky čištění pouze tam, kde je to potřeba, přináší Phantas až 400% zlepšení účinnosti a výrazně snižuje spotřebu vody, energie a chemikálií.

Jedna zastávka a je znovu připraven

Phantas je spárován s nabíjecím dokem, aby se minimalizoval lidský zásah během provozu. Je schopen provádět samoobsluhu autonomním připojením k dokovací stanici. K dispozici je volitelný vozík na vodní nádrž, který vám ušetří námahu při doplňování vody.

Vše na jednom místě

Aplikace Gausium vám umožňuje ovládat čištění podlah odkudkoli a kdykoli. Nabízí nepřeberné množství možností, jako je úprava map, dálkové ovládání, plánování úloh, hlášení dat atd.

Ptejte se nás

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru