Půjčte si robota

Inovace pro Vaše akce

Pujcovna robotu

Chystáte večírek, event či jinou společenskou akci, kterou byste rádi něčím ozvláštnili? Půjčte si od nás robota, který spolehlivě zpestří jakoukoliv akci.

Event

Oslava

Teambuilding

Catering

Svatba

Veletrh

Máte nedostatek pracovních sil a náklady na provoz se zvyšují? Chcete prohloubit vztah mezi personálem a zákazníky a rutinní práci nechat na robech?

Máme pro vás řešení! Naši roboti jsou navrženi pro restaurace, hotely, kavárny, nemocnice, výstavy, rauty či kancelářské budovy. Udrží až 30 kg těžký náklad a při jednom rozvozu obslouží až tři stoly. A co víc? Je finančně dostupný.

Roboti nabízí díky své inovativní bionické konstrukci, přitažlivému tvaru, funkci hlasové umělé inteligence, multimodální interakci a mnoha dalším novým funkcím, svým uživatelům bezprecedentní zkušenost. Splňují veškoré požadavky HORECA. Je možné je používat v restauracích, hotelech, barech, kavárnách, kancelářských budovách, logistických centrech a v dalších komerčních sférách.

Nabízí také vysokou úroveň bezpečnosti, jsou vybaveni 3D senzory a novým modulárním podvozkem. Když rozpoznají překážku, dokáží se kdekoli otočit a bezpečně dopravit jídlo zákazníkům bez kolizí a rozlití. V případě jakékoliv překážky dokáže do půl vteřiny zareagovat.

Z provozu

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru