ECOBOT Scrubber 50 Pro

úklidový robot

Scrubber 50

Plně autonomní čisticí robot, který se sám automaticky dobíjí a vyměňuje si vodu.
Scrubber 50 Pro je ideální pomocník pro úklid vysoce dynamických vnitřních prostor, jako jsou nákupní centra, supermarkety malých a středních velikostí, výrobní závody a logistické sklady.

Myslete na ekologii 4stupňový systém filtrace ušetří až 70 % vody.

Mnoho typů podlah

Scrubber 50 Pro je určen pro různé typy tvrdých, voděodolných podlah, včetně podlah z přírodního kamene, PVC a vinylových podlah, keramických dlaždic, epoxidových povrchů, betonu atd.

Minimální pomoc člověka

Scrubber 50 Pro pracuje dle svého rozvrhu a během provozu nevyžaduje žádnou lidskou pomoc. Disponuje více než dvaceti senzory, díky kterým dokáže vnímat okolí, objíždět překážky a předcházet kolizím.

Čistící zóny

Scrubber 50 Pro dynamicky mapuje a plánuje čistící cesty, za 30 minut zmapuje prostor o rozloze až 2000 m². Má minimální poloměr otáčení pro úzké prostory. Lze využít i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Fleet management system

Díky fleet management systému a uživatelsky přívětivému rozhraní můžete vzdáleně sledovat provoz Scrubber 50 Pro a nahlížet do reportu o čištění. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS. i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Údržba

Běžná údržba a servis vyžadují pouhé 2 hodiny měsíčně, což značně zvyšuje produktivitu práce. i možnosti integrace s výtahem. Robot se pak sám přemístí a dokáže vyčistit několik pater.

Integrovaná pracovní stanice

Robot se automaticky vrací do své pracovní stanice, vypouští odpadní vodu a vyplachuje vodní nádrž, znovu si nádrž naplňuje čistou vodou a nabíjí se, aby byl připraven na následující úkol.

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 50 Pro se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou.

Scrubber 50

Technické specifikace

Rozměry 860 x 700 x 1030 mm

Záběr čištění 720 mm

Efektivita čisštění až 1200 m²/h

Baterie Lithium (LFP)

Průměrná výdrž až 3 hodiny

Maximální výkon 1000 W

Napětí 24 V

Výkon motoru robota 300 W

Výkon motoru kartáčů 2 x 150 W

Hlučnost 55 – 70 dB

Rychlost rotace kartáče až 270 RPM

Výkon motoru sajícího vodu 150 W

Váha ecobota 214 kg

Váha baterie 15 kg

Max. podtlak 18 kPa

Nádrž na čistou vodu 24 litrů (3stupňová filtrace)

Nádrž na odpadní vodu 18 litrů

Rychlost 0 – 3,6 km/h

Ptejte se nás

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru