Autonomní
doručovací
robot X1 Pro

pro gastro průmysl

Představujeme vám doručovacího robota X1 PRO společnosti Gausium. Z jednoho do druhého bodu je robot schopný dovézt jídlo, nápoje, nádobí či dokumenty a jiné vámi potřebné věci. Robot má pokročilou schopnost lokalizace, vnímá prostředí pomocí navigační technologie Gausium a špičkového senzorového systému. S volitelnou AI kamerou pro detekci lidí bude robot proaktivně komunikovat s lidmi, aby vám pomohl přilákat více návštěvníků do vašeho podnikání.

Kde se technologie setkává s cenovou dostupností

Delivery X1 je autonomní doručovací robot. Poskytuje nákladově efektivní inteligentní řešení pro doručování v pohostinství, kde je nedostatek pracovních sil a rostoucí náklady na pracovní sílu největší výzvou. Jako první produkt z řady doručovacích robotů provádí X1 základní autonomní doručování jídla, nápojů nebo různých nákladů z bodu do bodu. Autonomní doručovací robot má pokročilé schopnosti lokalizace a vnímání prostředí, které jsou podpořeny špičkovou navigační technologií společnosti Gausium a špičkovým systémem senzorů. Využívá také pokročilé mechanismy pro zmírnění otřesů, které zajišťují stabilní doručování odolné proti rozlití.

Klíčové vlastnosti

Nasazení bez značek

Snadné nastavení bez skenování kódu QR, což šetří 75 % času při nasazení a zároveň chrání vnitřní design místa.

Chytré zásobníky

Vybaveny snímači hmotnosti a LED kontrolkami, které signalizují stav nákladu a po vyprázdnění automaticky odejdou

Zmírnění otřesů

Nezávislé odpružení podvozku na úrovni automobilů zajišťuje nejlepší účinek zmírnění otřesů pro stabilní a odolný proces doručování.

Navigace v úzkých uličkách

Bez námahy projíždí uličkami úzkými až 65 cm s podporou vysoce přesných senzorů.

Vysoce výkonná baterie

Použití lithiumfosfátové baterie - vyšší tepelná stabilita a 6x delší výdrž než u běžných ternárních lithiových baterií.

Spolupráce s více roboty

Schopnost realizovat vzájemnou komunikaci mezi roboty, aby mohli spolupracovat na velkých pracovištích.

Zvyšte produktivitu a snižte náklady

S nosností až 30 kg může robot X1 PRO obsloužit až tři stoly najednou. Doručovací robot má baterie, které vás nezradí. Používá lithium-fosfátové baterie, mají vyšší tepelnou stabilitu a 6x delší výdrž, než běžné ternární lithiové baterie. Dalším pozitivem robota je, že vypočítává nejefektivnější cestu k úspoře energie. Tyto klíčové vlastnosti společně s dostupnou cenou vám slibují rychlou návratnost investic a pomohou vám v krátké době snížit provozní náklady.

Zjednodušte servis

Nemějte obavy ze zdlouhavého nasazení. Robota zprovozníte bez složitého skenování QR lokačního kódu. Tím uspoříte až 75 % času při implementaci a zároveň se nebude zasahovat do interiéru místa. Podnosy jsou vybaveny váhovými senzory a LED kontrolkami, které vnímají a signalizují stav naplnění. Když zákazník náklad odebere, robot automaticky odjede.

Předcházení překážkám a zmírnění šoků

Už žádné rozlité nápoje! Zavedli jsme nezávislý odpružený podvozek z automobilového prostředí pro zajištění plynulosti a stability dodávky. Navigační algoritmy robota X1 PRO jsou založeny na spojení LiDAR a 3D hloubkových kamer, které poskytují vysokou úroveň vnímání prostředí a chytré vyhýbání se překážkám. Je váš podnik útulný, plný nábytku? X1 si poradí i s úzkými uličkami širokými až 65 cm, díky vysoce přesným senzorům.

Technické specifikace

Rozměry  515 x 531 x 1310 mm

Velikost podnosu  410 x 500 mm

Hmotnost bez nákladu  38 kg

Velikost zásobníku  397 x 495 mm

Nostnost zásobníku  10 kg * 3

Kapacita baterie  20 Ah

Maximální výstupní výkon  230 W

Výdrž baterie  14—20 hodin

Doba nabíjení  4,5 hodiny

Minimální průchozí šířka  650 mm

Minimální šířka pro otočení  700 mm

Brzdná dráha  40 mm

Snímání  LiDAR, 3D kamera

Rychlost  1,2 m/s

Úhel stoupání  ≤ 5°

Velikost disleje  10 palců

Ptejte se nás

Copyright © stymos.cz 2023
Přejít nahoru