Aktuálně nabízené pozice

Regionální obchodní zástupce

Náplň práce

Prodej a pronájem doručovacích a úklidových robotů. ( divize I.)

Prodej plnospektrálního osvětlení. ( divize II. )

Aktivní vyhledávání nových zákazníků

Vedení obchodních jednání od nabídky po konečnou realizaci obchodu

Analýza potřeb zákazníka, hledání a navrhování nejvhodnějšího řešení

Komunikace se zákazníky

Organizace a osobní účast na předváděcích akcích

Odborné poradenství v oblasti robotiky a osvětlení

Podílení se na strategii rozvoje divize I. a divize II.

Akvizice a péče o přidělený region

Cestování v rámci svěřeného regionu

Požadujeme

Obchodního ducha

Orientaci na výsledek

Proaktivitu a technické myšlení

Praxi na pozici obchodního zástupce nebo manažera výhodou

Dobré komunikační a prezentační schopnosti

Reprezentativní vystupování

Prozákaznickou orientaci

Vstřícný přístup

Práce na ŽL

ŘP skupiny B

AJ, NJ výhodu

Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Velmi zajímavé finanční hodnocení

Mzda nemá horní omezení záleží jen na vaší šikovnosti

Získání cenných znalostí a zkušeností na školeních v oblasti robotiky a plnospektrálního osvětlení

Firemní akce a další zaměstnanecké výhody

Sleva na firemní výrobky a služby

Zázemí české společnosti s velmi významným podílem na trhu v oblasti robotiky

Místo pracoviště - Praha 4

Datum nástupu - ihned / dohodou

Napište nám